Amazon dostępny po polsku

Amazon uruchomił polskojęzyczną wersję strony. Zaczął też oferować polskie książki i darmową wysyłkę do naszego kraju.

Jest dostępna pod niemieckim adresem Amazon.de. Można na niego wejść wpisując po prostu Amazon.pl Przełączenie na odpowiednią wersję następuje poprzez wybranie przycisku znajdującego się z prawej strony.

Amazon przyznaje, że polskojęzyczna strona i oferta wciąż są udoskonalane.

Po zmianie języka z niemieckiego na polski w serwisie Amazon.de mogą Państwo przeglądać miliony stron produktów, kupować, płacić oraz korzystać z innych elementów serwisu, np. z sekcji „Moje konto” oraz licznych stron pomocy w języku polskim. Oprócz nawigacji i informacji o zamówieniach i przesyłkach, mogą Państwo skorzystać z pomocy działu obsługi klienta, gdzie prowadzimy korespondencję mailową oraz rozmowy telefoniczne w języku polskim.

Wciąż pracujemy nad ulepszaniem polskiej wersji językowej serwisu Amazon.de. Większość funkcji jest już przetłumaczonych, ale niektóre elementy serwisu są póki co dostępne jedynie w języku niemieckim.

ama.jpg
Centrum Amazona w Polsce 
Darmowa dostawa

Polscy klienci nie zapłacą za koszty dostawy, jeśli wartość zamówienia wyniesie przynajmniej 39 euro. Dodatkowo mogą wybrać opcję płatnej ekspresowej dostawy w ciągu jednego lub dwóch dni roboczych.

Sam termin uruchomienia nowej wersji serwisu nie jest przypadkowy. Amerykański gigant wchodzi właśnie w szczyt sezonu, który przypada na okres świąt Bożego Narodzenia. By poradzić sobie z nawałem zamówień, tylko w Polsce firma zatrudni dodatkowo 12 tys. pracowników sezonowych.

W 2015 roku przychody Amazona wyniosły 107 mld dol., a zysk netto – 596 mln dol.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s