Netflix w Polsce – Dziś oficjalny start

Od dziś Polacy mają już dostęp do polskiej wersji witryny serwisu Netflix. Dzisiaj odbędzie się oficjalna konferencja, na której firma ma przedstawić najbliższe plany rozwoju dystrybucji nad Wisłą. Informacje zostaną przekazane osobiście przez Reeda Hastingsa, szefa Netflixa, który z tej okazji przyjedzie do stolicy.

zrzut-ekranu-2016-09-20-o-10-41-20

Nieznane są jeszcze szczegóły dotyczące oficjalnej polskiej premiery Netflixa. Od dziś jest dostępna polska wersja serwisu. Dodatkowo w bibliotece usługi udostępniono polskie produkcje, na razie ograniczone do solowych komediowych występów (stand-upów) w wykonaniu m.in. Rafała Rutkowskiego, Olkę Szczęśniak, Tomasza Jachimka oraz Karola Modzelewskiego.

Początki Netfliksa w Polsce nie były łatwe. Katalog filmów i seriali był bardzo ubogi, ale to z czasem zaczęło się zmieniać i dzisiaj jest już naprawdę nieźle. W czerwcu pojawił się nawet polski cennik, co dla wielu osób było pewnie sporym udogodnieniem

Dodatkowo twórcy „Stranger Things” ogłosili niedawno, że połączą siły na naszym rynku – a także 30 innych – z UPC. Dzięki temu partnerstwu najsłynniejsza usługa VOD na świecie będzie bezpośrednio dostępna z poziomu dekoderów tego operatora już w 2017 roku.

Jaki jest Wasz ulubiony serial Netfliksa? – mój House of Cards  🙂

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s