Złapał wszystkie pokemony w Ameryce. Teraz wyruszy na inne kontynenty

Nick Johnson, 28-latek z Brooklynu, najprawdopodobniej jest pierwszą osobą, która zdobyła wszystkie 142 pokemony znajdujące się na terenie Stanów Zjednoczonych!  Społeczeństwo ogarnął pokemonowy szał. Wiadomość o osiągnięciu Nicka Johnsona podało CNN, jednocześnie zastrzegając, że nie otrzymało jeszcze potwierdzenia od producentów gry.

Wszystkie 142 pokemony 28-latkowi udało się złapać niemal dokładnie po dwóch tygodniach od premiery gry. Ostatniego z nich Johnson miał złapać po północy 21 lipca w Central Parku. Jak zaznaczył szczęśliwiec, nieprzespane noce i dnie poświęcone na poszukiwania nowych pokemonów, nie kolidowały z jego pracą, w której spędza około 50 godzin tygodniowo. Johnson pracuje w startupie Applico. Poszukiwania pokemonów miały zajmować Johnsonowi od 6 do 10 godzin dziennie. Dlatego często kładł się spać dopiero o 4 lub 5 nad ranem.

maxresdefault

Teraz Johnson chce dokończyć dzieła i złapać trzy pokemony, które nie występują w USA. Chodzi o Mr. Mime, który występuje w Europie, Farfetch’d w Azji, a Kangaskhana w Australii i Nowej Zelandii. Jak informuje CNN, podróż ma mu zafundować sieć hoteli Marriott.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s