Poznaj Billy – asystenta zakupów

Zastanawiałeś się kiedyś, ile czasu tracisz codziennie na szukanie najpotrzebniejszych produktów w okolicznych sklepach, przy okazji oczekując jak najniższej ceny oraz informacji o składnikach? Na te pytania z pewnością szukali odpowiedzi producenci aplikacji Billy-Asystent – projektu, którego celem jest zaoszczędzenie czasu na zakupach.

Aplikacja jest genialnie prosta – pozwala na przygotowanie listy potencjalnych zakupów. Wyszukiwarka została wyposażona w liczne filtry, sortujące produkty m.in. pod względem posiadanych alergenów, popularności, czy też cen w różnych sieciach handlowych.

Cena i jakość to elementy kluczowe podczas decyzji zakupowych dokonywanych pod sklepową półką. Zwraca na nie uwagę kolejno 83 proc. i 67 proc. Polaków według raportu „Zakupy po polsku”. Okazuje się, że dzięki odpowiedniej analizie i bazie danych produktów w ciągu roku każdy z nas mógłby zaoszczędzić do 3 tys. zł

W celu maksymalnej personalizacji i przyspieszenia aktualizacji cen i miejsc, Springloft wyposażył swój pomysł w opcję dodawania nowych produktów przez użytkowników, korzystając z opcji „Opisz nowy produkt” – ręcznie wpisujemy nazwę i robimy zdjęcie wybranej rzeczy.

Billy – Asystent zakupów można pobrać ze sklepu App Store (dla systemów iOS), jak również Google Play (wszyscy posiadacze Androida) za Free.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s