Internet mobilny na wakacje – gdzie najtaniej ?

Wakacje w pełni, z tej okazji operatorzy przygotowali dla swoich klientów, specjalne oferty, by w tym spaniałym i beztroskim czasie, nie zabrakło nam dostępu do Internetu. Poniżej przedstawię trzy najciekawsze oferty.

Virgin Mobile

Zrzut ekranu 2016-07-13 o 18.33.03.png

Virgin Mobile jest mniej znanym operatorem komórkowym w naszym kraju, ale z pewnością znajdzie się ktoś taki, kto korzysta z usług tego operatora. Dla tych wszystkich mamy dobrą wiadomość, ruszyła oferta #WAKACYJNY_WYPAS. W ramach oferty otrzymamy 10 GB internetu mobilnego za 9 zł. Aby aktywować pakiet, należy wpisać numer *222*1# i zadzwonić. Oferta jest ważny przez 30 dni, kolejny pakiet możemy aktywować po 30 dniach od aktywacji pierwszego.

Orange

Zrzut ekranu 2016-07-13 o 15.05.09.png

Jak co roku, Orange wprowadza wakacyjną promocję na pakiet danych Internetu mobilnego. Za 6 zł otrzymamy aż 6 GB pakietu Internetu. Pakiet mogą wykupić korzystający z Orange Yes, Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go, Orange Free na kartę, Orange SMART, w ofercie Orange na kartę oraz abonentów ofert Zetafon i Minutofon.Pakiet można aktywować SMS-em wysyłając hasło „AKT6” na numer 260. Jest on ważny 30 dni i można go aktywować od 20 czerwca do 31 sierpnia, czyli przez całe wakacje.

Mobile Vikings

Zrzut ekranu 2016-07-13 o 15.03.49.png

Mobile Vikings ruszyło właśnie z nową akcją promocyjną o nazwie VIKejszyn. Start wakacji to pretekst do tego, by sieć mogła zaoferować klientom 11 GB mobilnego internetu za 8 zł. Mobile Vikings przewidziało dwa sposoby aktywacji pakietu. Jednym z nich jest zalogowanie się na swoje konto na stronie internetowej operatora. Drugim i wygodniejszym – skorzystanie z aplikacji mobilnej na smartfony o nazwie Viking App. Oferta jest niestety jednorazowa – paczka aktywna jest przez 31 dni.

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Internet mobilny na wakacje – gdzie najtaniej ?

  1. TMobile też jakieś zniżki 50% przygotowało na pakiety chyba. ja akurat korzystam z ich uproszczonego abonamentu i mam 5 GB transferu, więc nie potrzebuje, ale mógłbyś to sprawdzić dla innych czytelników! 😉

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s