Stało się ! Pokemony Go oficjalnie ogarnęły Polskę

Użytkownicy smartfonów mogą od dziś pobrać nową grę Pokemon Go, która od dwóch tygodni bije rekordy popularności w innych krajach. Aplikację można ściągnąć ze sklepu Google Play lub Apple Store.

Gra Pokemon Go jest już oficjalnie dostępna w kolejnych 26 krajach – również w Polsce. Aplikacja potrzebuje jednak sporo wolnej pamięci (około 50 MB) i pobiera znaczne zasoby energii. Aby móc łapać kolorowe stworki, należy posiadać smartfon z systemem operacyjnym Android w wersji 4.4 lub wyższej. Grać mogą również użytkownicy iPhone’ów 5 lub nowszych, z zainstalowanym systemem iOS w wersji 8 lub wyższej, jednak bez funkcji jailbreak, umożliwiającej złamanie zabezpieczeń.

IMG_2411

Gra od razu trafiła na pierwsze miejsce, w kategorii „najlepsze aplikacje” w Polskim Apple Store. Wyprzedzając jednocześnie takich gigantów, jak YouTube-miejsce 5, Facebook-miejsce 7, Sanpchat-miejsce 8. Szczerze muszę powiedzieć, że dawno nie spotkałem się, z aplikacją która w zaledwie parę dni, stała się tak popularna na całym świecie.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s