Opaski dla biegaczy

Xiaomi MiBand

www.honorbuy.com_1406352658

Bardzo tanie i bardzo dobre urządzenie. I tyle. Nie jest to opaska tak zaawansowana, jak droższe modele, które również pojawiają się w naszym zestawieniu, ale jej filozofia działania jest daleka od mainstreamowych opasek fitness. Xiaomi MiBand ma być tanim urządzeniem, które zmierzy naszą aktywność, policzyć nasze kroki i pomoże poprawić jakość naszego snu. Jak wywiązuje się ze swoich zadań? Śpiewająco! Wszystko, co ma robić, robi bardzo dobrze, a komunikacja z użytkownikiem za pomocą sygnalizacyjnych diod jest bardzo prostym i praktycznym rozwiązaniem.

Cena: 100 zł

Fitbit Zip

zip_5-Colors

Solidny i praktyczny monitor aktywności dostępny w atrakcyjnej cenie. Odporny na kurz, zachlapanie i pot. Urządzenie wyposażone jest w akcelerometr, który automatycznie wykrywa jego położenie przestrzenne. Komunikacja bezprzewodowa odbywa się za pomocą Bluetooth Smart, który zapewnia dużą oszczędność energii i przedłużone działanie. Podstawowe funkcje opaski to zliczanie ilości przebytych kroków, monitorowanie ilości spalonych kalorii oraz przebytej w danym czasie odległości.

Cena: 140 zł

Fitbit Flex

fitbit-flex-05

Inteligentna paska fitness, która na dobre zagościła na rynku już ponad 2 lata temu. Do zalet tej opaski zaliczyć można dokładną pracę krokomierza oraz współpracę z popularnymi, zewnętrznymi aplikacjami, jak choćby Endomondo. Ponadto, niewielkie wymiary i dobra, rozbudowana dedykowana aplikacja, pozwalająca na sprawdzanie osiągnięć i planowanie treningów.

Cena: 300 zł

iHealth Edge AM-3S

ihealth-edge-am3s-range

Niewielki i elegancki monitor aktywności odznaczający się ciekawym wzornictwem. Do złudzenia przypomina klasyczny zegarek elektroniczny. Z łatwością możesz dopasować jego wygląd do aktualnego ubrania. W zestawie z urządzeniem znajdują się cztery paski w różnych kolorach. Jednak w przypadku IHEALTH Edge AM-3S sam wygląd to nie wszystko. Monitoruje puls, ilość przebytych kroków, pokonany w danym dniu dystans oraz szacuje ilość spalonych w tym czasie kalorii. Dane przedstawiane są w postaci statystyk. Zbiera też informacje w nocy podczas snu.

Cena: 250 zł

Fitbit Charge HR

charge-hr-fitbit-1415100187-sYxW-column-width-inline

Fantastyczna opaska, której funkcjonalność zdecydowanie wykracza poza standardowe funkcje tego typu urządzeń. FITBIT Charge HR posiada wszystkie podstawowe funkcje, takie jak między innymi: krokomierz, pomiar przebytej odległości, monitorowanie snu, pomiar tętna, czy zliczanie spalonych kalorii. Ale również możesz zintegrować go z Twoim telefonem komórkowym, aby powiadamiał Cię o przychodzących połączeniach telefonicznych. Urządzenie ma możliwość automatycznego pomiaru pulsu na nadgarstku bez konieczności zakładania dodatkowych opasek.

Cena: 500 zł

Reklamy

2 uwagi do wpisu “Opaski dla biegaczy

    1. Muszę panu przyznać trochę racji, tworząc te zestawienie kierowałem się głównie ceną tych urządzeń. Nie każdego biegacza stać na zegarki z Garmina. Ale jeśli pan chce, mogę przygotować zestawienie tych urządzeń, z górnej półki, z pewnością znajdzie pan tam coś dla siebie.
      Pozdrawiam

      Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s