Opaski dla biegaczy

Xiaomi MiBand

www.honorbuy.com_1406352658

Bardzo tanie i bardzo dobre urządzenie. I tyle. Nie jest to opaska tak zaawansowana, jak droższe modele, które również pojawiają się w naszym zestawieniu, ale jej filozofia działania jest daleka od mainstreamowych opasek fitness. Xiaomi MiBand ma być tanim urządzeniem, które zmierzy naszą aktywność, policzyć nasze kroki i pomoże poprawić jakość naszego snu. Jak wywiązuje się ze swoich zadań? Śpiewająco! Wszystko, co ma robić, robi bardzo dobrze, a komunikacja z użytkownikiem za pomocą sygnalizacyjnych diod jest bardzo prostym i praktycznym rozwiązaniem.

Cena: 100 zł

Fitbit Zip

zip_5-Colors

Solidny i praktyczny monitor aktywności dostępny w atrakcyjnej cenie. Odporny na kurz, zachlapanie i pot. Urządzenie wyposażone jest w akcelerometr, który automatycznie wykrywa jego położenie przestrzenne. Komunikacja bezprzewodowa odbywa się za pomocą Bluetooth Smart, który zapewnia dużą oszczędność energii i przedłużone działanie. Podstawowe funkcje opaski to zliczanie ilości przebytych kroków, monitorowanie ilości spalonych kalorii oraz przebytej w danym czasie odległości.

Cena: 140 zł

Fitbit Flex

fitbit-flex-05

Inteligentna paska fitness, która na dobre zagościła na rynku już ponad 2 lata temu. Do zalet tej opaski zaliczyć można dokładną pracę krokomierza oraz współpracę z popularnymi, zewnętrznymi aplikacjami, jak choćby Endomondo. Ponadto, niewielkie wymiary i dobra, rozbudowana dedykowana aplikacja, pozwalająca na sprawdzanie osiągnięć i planowanie treningów.

Cena: 300 zł

iHealth Edge AM-3S

ihealth-edge-am3s-range

Niewielki i elegancki monitor aktywności odznaczający się ciekawym wzornictwem. Do złudzenia przypomina klasyczny zegarek elektroniczny. Z łatwością możesz dopasować jego wygląd do aktualnego ubrania. W zestawie z urządzeniem znajdują się cztery paski w różnych kolorach. Jednak w przypadku IHEALTH Edge AM-3S sam wygląd to nie wszystko. Monitoruje puls, ilość przebytych kroków, pokonany w danym dniu dystans oraz szacuje ilość spalonych w tym czasie kalorii. Dane przedstawiane są w postaci statystyk. Zbiera też informacje w nocy podczas snu.

Cena: 250 zł

Fitbit Charge HR

charge-hr-fitbit-1415100187-sYxW-column-width-inline

Fantastyczna opaska, której funkcjonalność zdecydowanie wykracza poza standardowe funkcje tego typu urządzeń. FITBIT Charge HR posiada wszystkie podstawowe funkcje, takie jak między innymi: krokomierz, pomiar przebytej odległości, monitorowanie snu, pomiar tętna, czy zliczanie spalonych kalorii. Ale również możesz zintegrować go z Twoim telefonem komórkowym, aby powiadamiał Cię o przychodzących połączeniach telefonicznych. Urządzenie ma możliwość automatycznego pomiaru pulsu na nadgarstku bez konieczności zakładania dodatkowych opasek.

Cena: 500 zł

Advertisements

2 uwagi do wpisu “Opaski dla biegaczy

 1. Co za badziew… żaden z biegaczy nie weźmie tych „opasek” poważnie. Te zestawienie to jakieś totalne nieporozumienie.

  Lubię to

  1. Muszę panu przyznać trochę racji, tworząc te zestawienie kierowałem się głównie ceną tych urządzeń. Nie każdego biegacza stać na zegarki z Garmina. Ale jeśli pan chce, mogę przygotować zestawienie tych urządzeń, z górnej półki, z pewnością znajdzie pan tam coś dla siebie.
   Pozdrawiam

   Lubię to

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s