Snapchat szykuje rewolucję.

Snapchat wprowadził funkcję Memories, dzięki której będziemy mogli zapisywać swoje snapy jako wspomnienia i dzielić się nimi w momencie, który będzie nam odpowiadał.

Z biegiem czasu Snapchat się zmienił, zadebiutował jako bardzo nietypowy komunikator, który na początku był postrzegany przeze mnie jako kompletnie bezużyteczny. Po co komuś wysyłać zdjęcia, które są widoczny przez 10 sekund?. Uważałem to za kompletną głupotę, wszystko się jednak zmieniło kiedy wprowadzono funkcje My Story. Dzięki której miałeś możliwość udostępniania swoich zdjęć wszystkim użytkownikom przez 24 h.

Dziś przyszedł czas na zupełnie nową funkcje Memories. Do tej pory użytkownicy po wykonaniu swojego Snapa mogli go zapisać w pamięci telefonu, jednak nie mieli możliwości wysłania go innemu użytkownikowi w późniejszym czasie. Jednak Snapchat postanowił rozwiązać ten problem wprowadzając funkcje Memories. Od teraz wszystkie wykonane zdjęcia lub filmiki możesz zapisywać w pamięci aplikacji, a następnie wysłać je znajomym w późniejszym terminie.

Czy snapchat chce się stać zastępstwem dla aplikacji aparatu i galerii zdjęć ? 

Galerię Snapchat Memories można samodzielnie edytować, katalogować i opisywać, a dane są przechowywane na serwerach. Twórcy zachęcają tym samym, by to ich aplikacja stała się dla użytkowników domyślnym aparatem. Jednak zdjęcia wykonane aplikacją, są o wiele gorszej jakości niż te wykonane w tradycyjny sposób. Sądzę, że ten istotny minus sprawi że Snapchat nie zastąpi naszej dotychczasowej galerii zdjęć.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s